IRODAI ADMINISZTRÁTOR

ID: 772419 Nyilvánosságra hozatal időpontja:6.11.2017

Információk a  munkahelyről
Munkavégzés helye:
  • Magyarország
A munkába állás időpontja: 13.11.2017
Foglalkoztatás:
  • teljes munkaidő
Munkatartalom: Mobiltelefon tartozék kis- és nagykereskedelemmel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Elvárások:
MS Office magas szintű ismerete
Minimum középfokú végzettség (érettségi)
Raktár-logisztikai ismeretek
Jó kapcsolatteremtő, és kommunikációs képesség
Önálló, precíz munkavégzés
Probléma megoldó képesség
Talpraesett, pozitív, dinamikus személyiség
Magas fokú kereskedelmi érzék
Csapatmunkára alkalmas

Előnyt jelent:
Logisztikai, külkereskedelmi vagy gazdasági végzettség
OCTOPUS 8 vállalatirányítási rendszer ismerete
Kiemelkedő excel ismeretek
Mobiltelefon piaci ismeretek

Feladatok:
Partnereink által leadott értékesítési jelentések alapján készlet visszatöltés
Leltárjelentések feldolgozása, kiértékelése
Raktárkészletek menedzselése, forgalomfüggő áttárolása
Számlák forgalom alapján történő kiállítása
Folyamatos kapcsolattartás a Partnereinkkel telefonon, e-mailen, személyesen
Heti, havi riportok, kimutatások elkészítése
Partnereink felmerült problémáinak megoldása

Amit kínálunk:
Garantáltan bejelentett havi fix biztos fizetés
Stabil hátterű, hosszú távú munkalehetőség
Kötött 8 órás munkaidő (H-P 8:00-17:00)
Nincs hétvégi munkavégzés
Határozatlan idejű munkaszerződés
Felelősségteljes, komplex munkakör
Fiatalos csapat
Továbbképzés támogatása

Budapest, XI. kerület

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével és "irodai adminisztrátor" jelige feltüntetésével az alábbi e-mail címre: bp306@worklife.hu
Követelmények  a alkalmazottra
Minimális elvárt végzettség:
    Nyelvismeretek:
      Közigazgatási ismeretek:
        Számítógépes ismeretek:
        Ajánlott bér
        Munkáltatói juttatások
        Elvárt szakmai gyakorlat: 0 rokov
        Információk a vállalatról
        Cég rövid jellemzése:
        Elérhetőség: Kapcsolattartó személy: József Csanády
        Cég címe: WORKLIFE HUNGARY Munkaerő Közvetítő Iroda
        Halom utca 14.
        1102 Budapest

        Ak chcete reagovať na ponuku, musíte byť najprv zaregistrovaný a musíte mať vyplnený životopis. Válasz erre az ajánlatra

        DSSI a.s. - Výskum a vývoj v oblasti technických vied