Kohászati gépkezelő

ID: 4154246 Nyilvánosságra hozatal időpontja:27.3.2018

Információk a  munkahelyről
Munkavégzés helye:
  • Dunaújváros (Fejér megye, Magyarország)
  • Magyarország
A munkába állás időpontja: 9.4.2018
Foglalkoztatás:
  • teljes munkaidő
Munkatartalom: Dunaújvárosi üzemeinkbe keresünk Olvasztár terület iránt érdeklődő jelentkezőket.
Tapasztalattal vagy pályakezdőként is várjuk azokat, akik szeretnének megismerkedni a vasgyártás rejtelmeivel.
Magyarországon csak itt megtanulható technológiák, stratégiailag kiemelt terület.

Feladatok:
• Figyelemmel kíséri a rábízott gépeket és a szállítószalagokat
• Forró olvasztott anyag szállítása, mozgatása, az anyag minőségének ellenőrzése
• Beállítja a rábízott gépeket, berendezéseket, valamint elhárítja a gyártás során felmerülő hibákat
• Munkaterület tisztán tartása
Munka jellege:
• Bejelentett munka- családi kedvezmény igénybe vehető a megadott béren túl
• Folyamatos – és 3 műszakos munkarend
Bérezés:
• Induló nettó: 180.000 - 200.000 Ft
• 13. havi bér
Juttatás:
• Cafeteria csomag
• Albérlet támogatás
• Munkába járási támogatás
• Hóközi fizetés, munkába állási támogatás
Elvárások:
• Nehéz fizikai munka vállalása
• Folyamatos munkarend vállalása
• Gyártás folyamán jelentkező terhelések elviselése (fizikai - szellemi - hő - szag - zajterhelés)

Amennyiben a hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű
fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: domoszlai.akos@humilitas.hu,
vagy hívja az alábbi telefonszámot: 06/70 931 1833

Követelmények  a alkalmazottra
Minimális elvárt végzettség:
  • Alapfokú
Nyelvismeretek:
    Közigazgatási ismeretek:
      Számítógépes ismeretek:
      Személyiségi feltételek és gyakorlottság Extrém zaj- hő elviselése
      Ajánlott bér 280 000 Huf -től 300 000 Huf -ig
      Munkáltatói juttatások • Cafeteria csomag • Albérlet támogatás • Munkába járási támogatás • Hóközi fizetés, munkába állási támogatás
      Elvárt szakmai gyakorlat: 0 rokov
      Állásajánlatok végzett hallgatók, diplomások részére Igen
      Információk a vállalatról
      Cég rövid jellemzése: A Humilitas munkaerő-kölcsönző és közvetítő cég 2011 óta működik, amelynek alapítói több mint tíz évet meghaladó szakmai tapasztalattal rendelkeznek a munkaerő szolgáltatásban. Legfőbb célunk, hogy az emberi erőforrás menedzselés és minőségirányítás magas szintű alkalmazásával hatékonyabbá tudjuk tenni partnercégeink emberi erőforrás kihasználását és csökkenteni tudjuk az emberi erőforrás anyagi ráfordításait. Partnereinknél elért kiemelt kapcsolatainknak köszönhetően, 2014 májusában megalapítottuk Iskolaszövetkezetünket azzal a céllal, hogy az Y generáció számára a munka értéket teremtő megbecsült cselekedet legyen!
      Elérhetőség: Kapcsolattartó személy: Ákos Domoszlai
      Cég címe: Humilitas Kft.
      Lorántffy Zsuzsanna u. 15/B
      1043 Budapest

      Ak chcete reagovať na ponuku, musíte byť najprv zaregistrovaný a musíte mať vyplnený životopis. Válasz erre az ajánlatra

      DSSI a.s. - Výskum a vývoj v oblasti technických vied